×

Profesjonalne spacery wirtualne – podstawa szerokiej gamy narzędzi sprzedażowych.

Skanujemy obiekt, aby uzyskać dane do realistycznej prezentacji wnętrza. Specjalna kamera fotografuje i mierzy pomieszczenia. Wirtualny spacer jest bazą, na której opierają się pozostałe usługi. Aby zaprezentować obiekt wykorzystujemy różne narzędzia wbudowane w spacer wirtualny. Każda realizacja to rozwiązanie przygotowane indywidualnie dla danego klienta tak, aby dopasować dostępne narzędzia do zwiększenia efektywności sprzedaży i prezentacji.
Na początek projektujemy animację/prezentację obiektu, dzięki której przedstawiamy obiekt i jego najważniejsze miejsca w sposób najbardziej atrakcyjny i odpowiadający jego zaletom. Prezentacja ta może być automatycznie uruchamiana zanim klient sam będzie korzystał z możliwości spaceru wirtualnego. Sam spacer wirtualny wykonany jest w najwyższej jakości obrazu, nawigacja jest bardzo łatwa i intuicyjna dzięki delikatnie oznaczonym punktom, po których można się przemieszczać. Poruszanie się w spacerze jest bardzo płynne i nie ma zacięć charakterystycznych dla spacerów znanych z google street view. Bardzo pomocnym narzędziem w naszych spacerach jest opcja tagowania. Dzięki tagom można oznaczyć i opisać szczególne cechy obiektu, zamieścić zdjęcia, filmy, a także wykorzystać je do linkowania do strony internetowej. To tylko niektóre z możliwości. Zobacz więcej w sekcji „tagi w spacerze wirtualnym”. Dodatkowo możemy wbudować realistyczny rzut 2D oraz widok trójwymiarowy będący swoistą mapą dla spaceru wirtualnego. Dzięki nim widzimy wzajemne położenie pomieszczeń, pięter i możemy szybko przemieszczać się między nimi. Rzuty pozwalają nie tylko lepiej wyobrazić sobie dany obiekt, ale również szybciej przemieszczać się w spacerze wirtualnym między poszczególnymi pomieszczeniami. Przełącznik pięter to dodatkowa funkcja w wirtualnym spacerze, która pozwala przechodzić między poszczególnymi piętrami jednym kliknięciem myszki. Potrzebujesz szybko zmierzyć wielkość pomieszczenia? Nic prostszego dzięki funkcji miarki dokonasz pomiaru w naszym spacerze wirtualnym. Skontaktuj się z nami, powiedz nam jaki obiekt chciałbyś przedstawić, a my powiemy Ci jak najlepiej wykorzystać nasze narzędzia do lepszej, szybszej sprzedaży, wynajmu czy zwiększenia sprzedaży w twoim hotelu, sklepie, restauracji muzeum etc.

Wyobraź sobie, że i Ty mógłbyś tak zaprezentować Twój obiekt.

Prezentacja/animacja

Animacja w spacerze wirtualnym pełni rolę przewodnika, który przeprowadzi oglądającego po obiekcie zgodnie z założonym przez nas scenariuszem. To właściciel obiektu wie najlepiej co i w jakiej kolejności chce pokazać w swoim hotelu, restauracji, apartamencie czy salonie sprzedaży. Podobnie jak w realnym świecie, gdzie wolałbyś sam oprowadzić swojego klienta po hotelu, restauracji, domu czy salonie sprzedaży, tak samo w spacerze wirtualnym nie oddawaj inicjatywy. Skorzystaj z naszego doświadczenia, w zależności od rodzaju obiektu zaproponujemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla zwiększenia sprzedaży i uatrakcyjnienia prezentacji Twojego obiektu. Zdecydujemy jak i co pokazać w pierwszej kolejności. Możemy pokazać zarówno wnętrze, rzuty jak i trójwymiarową wizualizację. Zwrócimy uwagę na najważniejsze miejsca i zalety. Jeśli zrobimy zdjęcia 360 z zewnątrz, również one mogą zostać umieszczone w animacji spaceru wirtualnego. W niektórych obiektach warto nawet skorzystać z możliwości zamieszczenia krótkich opisów prezentowanych pomieszczeń, w innych lepiej postawić na zachęcenie do kontaktu i wspólnego spaceru z klientem, tak, aby na bieżąco reagować na jego potrzeby, pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy wyniesionej z dotychczasowych realizacji w najbardziej prestiżowych obiektach. Doradzimy jak w pełni wykorzystać potencjał naszych narzędzi sprzedażowych opartych na spacerze wirtualnym.

Tagi w spacerze wirtualnym

Tagi to niezwykłe i bardzo pomocne narzędzie, które możemy wbudować w spacer wirtualny w Twoim hotelu, domu, apartamencie, salonie sprzedaży, restauracji, salonie fitness i każdym innym obiekcie. Tag to znacznik, którym wyróżniamy, oznaczamy dowolny element zawarty w wirtualnym spacerze. Dzięki niemu możemy znacznie poszerzyć zakres informacji zawartych w spacerze. Najprostszą wersją taga jest tag tekstowy. Masz w prezentowanym domu np. rozwiązanie oparte na „domu inteligentnym”? Wstawimy tag z krótką informacją na ten temat, z rodzajem i możliwościami zastosowanego rozwiązania. Chcesz dodatkowo opisać wyposażenie prezentowanej sali konferencyjnej? Tag to idealny sposób, aby to zrobić. Tagi mogą być także świetną bazą wiedzy dla Twoich handlowców, którzy w jednym miejscu będą mieli informacje np. o wszystkich prezentowanych salach konferencyjnych w hotelu. Tagi mogą zawierać również zdjęcia. Organizujesz imprezy w swojej restauracji, chcesz pokazać klika zdjęć ze zrealizowanych uroczystości? Umieścimy je w tagach w spacerze wirtualnym, co pozwoli klientom lepiej wyobrazić sobie zakres oferowanych przez Ciebie usług. A może masz krótki film reklamowy, który byłby dodatkowym poszerzeniem informacji? Również film może być umieszczony w tagu wewnątrz wirtualnego spaceru. Masz salon sprzedaży i chciałbyś linkować prezentowane obiekty do strony internetowej? Zrobimy to dla Ciebie. Porozmawiaj z nami, pokażemy Ci jeszcze inne możliwości związane z tagowaniem w spacerze i zaproponujemy rozwiązanie „szyte na miarę”, idealne dla Twojego biznesu tak, aby zwiększyć efektywność sprzedaży.

Rzuty 2D i 3D (trójwymiarowa prezentacja obiektu)

Wiemy, że większość z nas ma kłopot z czytaniem planów obiektów. Każdy z nas łatwo gubi się w budynku, w którym jest po raz pierwszy. W rzeczywistości wirtualnej jest podobnie, ale nasz spacer wirtualny wyposażony jest w narzędzia, które znacznie ułatwiają orientację, wyobrażenie sobie wzajemnych zależności między pomieszczeniami i poruszanie się między nimi. Realistyczny plan 2D pomieszczeń jest to widok, „fotografia” obiektu z góry, tak aby zobaczyć plan całego piętra i wzajemne położenie pomieszczeń. Każde pomieszczenie może być opisane etykietą, dzięki czemu łatwo zorientować się „w terenie”. Ale to nie wszystko – widok trójwymiarowy daje najbardziej realistyczny wgląd w cały obiekt. Pozwala oglądać każde piętro z osobna lub wszystkie naraz. Można go obracać, przybliżać i jednym kliknięciem przejść do wybranego pomieszczenia. Jeszcze nigdy nawigowanie w spacerze wirtualnym nie było tak łatwe. Trójwymiarowa prezentacja może być także częścią animacji umieszczonej na początku spaceru wirtualnego, co pomoże zaprezentować i uatrakcyjnić Twój obiekt. W zależności od rodzaju obiektu doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać ten element.

Zdjęcia 360° i zdjęcia 4K

Chcesz oprócz spaceru wirtualnego po wnętrzu pokazać również otoczenie swojego obiektu? Świetnie nadają się do tego panoramy 360°. Zrobimy dla Ciebie zdjęcia 360° i wkomponujemy je w spacer tak, aby każdy mógł podziwiać nie tylko Twój dom, ale także ogród, a jeśli jesteś właścicielem restauracji i masz część stolików na zewnątrz, wtedy również będziemy mogli je pokazać. A może po prostu chcesz pokazać parking i wejście do hotelu? Albo w części konferencyjnej chcesz w spacerze wirtualnym pokazać alternatywne układy sal? Zrobimy to dla Ciebie. Nie trać czasu, umów się z nami na krótką prezentację, a my korzystając z naszych doświadczeń z różnymi klientami zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dodatkowym atutem mogą być wygenerowane ze spaceru wirtualnego zdjęcia w jakości 4K.

VR – rzeczywistość wirtualna.

Dysponując okularami Oculus Quest lub Oculus Go można oglądać wykonany przez nas spacer w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu Twój Klient podczas trójwymiarowego spaceru obejrzy pomieszczenia dokładnie tak, jakby był w środku i to zupełnie niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywa. VR to najbardziej zaawansowana forma korzystania ze spacerów wirtualnych, dostępna już dziś.

Inwentaryzacja i wymiarowanie

Ciekawą funkcją naszych wirtualnych spacerów jest możliwość wykorzystania ich do inwentaryzowania obiektów. Można to zrobić na rożne sposoby. Jedną z opcji jest dokumentacja poszczególnych etapów budowy, remontu, tak aby móc w przyszłości sprawdzić ułożenie instalacji, czy innych ukrytych elementów. Można także wykorzystać nasze narzędzia oparte na spacerze wirtualnym do tworzenia dokumentacji inwentaryzacyjnej i informacyjnej w obiektach technicznych. Tu doskonałym wsparciem będą tagi, którymi możemy opisać każde urządzenie, zawór, sterownik itp. Ponadto można przetworzyć zeskanowane przez kamerę dane i wygenerować dla pomieszczeń „chmurę punktów” i zaimportować ją do programów CAD i na tej podstawie tworzyć projekt. Dostępne formaty plików to np.: .XYZ, OBJ. E57.

Wyszukiwanie w spacerze wirtualnym

Dla dużych spacerów wirtualnych pomocna jest opcja wyszukiwania. Pozwala znaleźć treści zawarte w różnych miejscach spaceru np.: w tagach opisowych, w etykietach, co z kolei ułatwia poruszanie się i przejście wprost do interesującego nas miejsca. Idealna dla dużych wirtualnych spacerów po hotelach, muzeach, czy po obiektach z dużą ilością tagów informacyjnych, które pomogą nam zlokalizować szukany przedmiot, towar czy obiekt.