×

Spacer wirtualny dla hoteli

Spacer wirtualny w hotelu to nie tylko narzędzie promocyjne. Właściwie zaplanowany i wykonany spacer wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami będzie niezwykle użytecznym, efektywnym narzędziem sprzedaży. Jeżeli spacer wirtualny kojarzy Ci się z tym co znamy z Google street view, to znaczy, że koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą propozycją. Pokaż gościom wszystkie atuty swojego obiektu w najbardziej realistyczny sposób! Wirtualny spacer zwiększy oglądalność, a tym samym poprawi pozycjonowanie strony zwiększając liczbę dokonywanych rezerwacji.
Nasz spacer to zupełnie inna jakość i odmienna koncepcja prezentacji wirtualnej. Z przyjemnością pokażemy Ci możliwości naszych rozwiązań i pokażemy jak inni zwiększają sprzedaż i usprawniają komunikację z klientami za pomocą wykonanych przez nas spacerów wirtualnych. W zależności od tego na jakie usługi nastawiony jest dany obiekt, dobieramy odpowiednie rozwiązania i konstruujemy koncepcję i zawartość spaceru. Nie zawsze warto wszystko zamieścić na stronie internetowej. Inaczej konstruujemy spacer dla obiektów nastawionych na sprzedaż noclegów, a inaczej dla hoteli nastawionych na organizację eventów, konferencji.

Jak podnieść zainteresowanie klienta oraz zwiększyć sprzedaż w hotelu?

W każdym wypadku najwyższej jakości spacer podnosi zaufanie klienta do oferowanych przez hotel usług, zwiększa wiarygodność i wyróżnia go spośród innych ofert. Zdjęcia ma każdy hotel. Pokaż swój obiekt w zupełnie innym wymiarze. Wyposażony w prezentację wirtualny spacer „oprowadzi” klienta po obiekcie i zaprezentuje najważniejsze miejsca. Tagi zwiększą zakres dostępnych informacji, a zdjęcia 360o zaprezentują np. otoczenie hotelu. Możemy wygenerować z wykonanego spaceru wirtualnego zdjęcia 360o, które będziesz mógł umieścić np. na bookingu.
Właściwie przygotowany spacer wirtualny może być bazą wiedzy dla działu sprzedaży i zawierać szereg informacji niezbędnych i pomocnych w procesie sprzedaży i w komunikacji z klientem. Spacer wirtualny wyposażony w szeroką gamę dodatkowych danych i funkcjonalności może być też doskonałym narzędziem szkoleniowym i informacyjnym dla nowych pracowników. Będzie bazą danych wspierającą nie tylko wdrożenie pracownika, ale przede wszystkim sprzedaż usług. Wciąż wprowadzamy nowe funkcjonalności i opcje w spacerze wirtualnym. Umów się z nami na prezentację możliwości, skorzystaj z naszych doświadczeń, zainspiruj się tym co zrobiliśmy dla innych hoteli. Zaufali nam najlepsi, dowiedz się dlaczego. Wspólnie dobierzemy właściwe dla Ciebie rozwiązanie, które zwiększy Twoją sprzedaż.

Zaufali nam

Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań zapewniając swoim klientom najwyższy komfort i dostępność!