×

Spacer wirtualny dla biur nieruchomości

Spacer wirtualny jako narzędzie wsparcia sprzedaży w biurze nieruchomości to doskonałe rozwiązanie, które przyspiesza pracę, oszczędza czas i pozwala na lepszą komunikację z klientami. Wybór nieruchomości niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z mieszkaniem, domem, biurem czy jakimkolwiek innym obiektem zawsze wymaga dużo czasu. Ocena na podstawie zdjęć jest trudna i obarczona dużym ryzykiem, Tym samym, klienci muszą odwiedzać każdą nieruchomość, aby zobaczyć ja „na żywo”. Spacer wirtualny pozwala w niezwykle realistyczny sposób pokazać nieruchomość tak, że można ją naprawdę obejrzeć i ocenić nie wychodząc z domu. Selekcja nieruchomości do ostatecznej decyzji i obejrzenia na żywo jest łatwiejsza, i zarówno klient jak i pośrednik zyskują mnóstwo czasu. Również sprzedający korzysta na tym rozwiązaniu. Klient, który obejrzał spacer wirtualny i umawia się na obejrzenie „na żywo” wie czego się spodziewać, a więc jest z pewnością mocno zainteresowany. Mamy mniej odwiedzin potencjalnych klientów, ale za to o większym potencjale sprzedażowym.
Spacer wirtualny wykonany przez nas pozwoli nie tylko realistycznie przedstawić wnętrze nieruchomości. Wszyscy wiemy, że większość z nas nie potrafi „czytać” planów, wyobrazić sobie rozkładu pomieszczań. Mamy rozwiązanie! Realistyczne plany, widoki trójwymiarowe całego lokalu to świetna odpowiedź na ten problem. Bez problemu zobaczysz całe mieszkanie, dom „z góry” i ocenisz rozkład i wzajemne położenie pomieszczeń. A to nie wszystko – można również pokazać orientacyjne wymiary, zamieścić na planie nazwy pomieszczeń.
Niezwykle pomocne są także tagi, którymi oznaczymy wszystkie ważne elementy mieszkania, domu, które mogłyby umknąć uwadze oglądającego. Każdy element wyposażenia możemy oznaczyć i opisać zarówno tekstowo jak i za pomocą zdjęć, czy filmu. W ten sposób zwrócimy uwagę na każdy element, który chcielibyśmy podkreślić jako zaletę naszej nieruchomości. Mogą to być elementy w zabudowie kuchni, czy sterowanie inteligentne domu, rodzaj pieca do ogrzewania itp. Z kolei otoczenie, okolicę można pokazać za pomocą dołączonych do spaceru zdjęć 360 o. Tym samy dasz klientowi pełen obraz obiektu. Przyszłość prezentacji nieruchomości należy do spacerów wirtualnych. Wyprzedź konkurencję i już dziś zacznij prezentować oferty w nowoczesny i efektywny sposób, który oszczędzi czas i sprawi, że szybciej i łatwiej doprowadzisz do decyzji zakupu, wynajmu. Skontaktuj się za nami, ustalimy warunki współpracy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Zaufali nam