×

Wirtualne targi

Planujesz udział w targach, posiadasz swoją ekspozycję produktów? Wirtualne targi, wirtualna prezentacja doskonale wesprze Twoje działania i zapewni dostęp do szerszego grona klientów. Zlecając wykonanie profesjonalnego spaceru wirtualnego po swojej ekspozycji czy też stoisku targowym będziesz mógł zaprezentować swoje produkty w sieci w doskonałej jakości. Dotrzesz do klientów, którzy nie mogą odwiedzić Cię na stoisku.

Wirtualna prezentacja – wiarygodność i nowoczesność.

Wykorzystując zaawansowane narzędzia wirtualnej prezentacji można nie tylko pokazać produkty. Oprowadzisz klienta po swojej ekspozycji lub dasz mu „wolną rękę” w zwiedzaniu. Co ważne, możesz oznaczyć produkty i umieścić opis ich właściwości za pomocą tagów. Opis taki może zawierać nie tylko treści tekstowe. Można zastosować zdjęcia, filmy, linki do strony czy do sklepu internetowego. Dzięki wirtualnym targom zasięg dotarcia do klientów jest niemal nieograniczony. Co ważne, również osoby, które odwiedzą Twoje stoisko mogą skorzystać z wirtualnej prezentacji. Odwiedził Cię Twój kluczowy klient na targach? Prześlij mu podziękowanie z linkiem do wirtualnego spaceru po stoisku Zachęć do przekazania go do innych pracowników w jego firmie. W ten sposób, Twój klient, będzie mógł promować Twoje produkty wewnątrz swoje organizacji i łatwiej podzielić się swoimi wrażeniami z targów. Zdobędziesz w ten sposób przewagę nad konkurencją. Twoje nowości będą szybciej docierać do osób zaangażowanych w sprzedaż Twoich produktów w sieci dystrybucyjnej.
Wirtualna prezentacja ekspozycji, stoiska to również idealny sposób na promocję nowości, produktów wśród klientów detalicznych. Realistyczny i wiarygodny obraz każdego szczegółu z możliwością obejrzenia z każdej strony zwiększają zainteresowanie i pokazują profesjonalizm i działanie z zgodne z aktualnymi trendami. Same zdjęcia nie są tak atrakcyjne jak możliwość wirtualnego obejrzenia. Dodatkowe możliwości opisania właściwości, materiałów, dostępnych opcji sprawią, że zaprezentujesz swoją ofertę w pełni. Jeżeli działasz również na rynkach zagranicznych istnieje możliwość zaimplementowania opisów również w innych językach.
Zadzwoń lub napisz, jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej. Chętnie powiemy co możemy zrobić, aby zwiększyć sprzedaż i promocję Twoich produktów.