×

Spacer wirtualny po pokojach w hotelu.

Czy warto zrobić spacer wirtualny po pokojach w hotelu? Wirtualna wycieczka to nowoczesne narzędzie prezentacji obiektów. Każdy hotel posiada zdjęcia swoich wnętrz, pokoi, restauracji, wśród nich są też czasem zdjęcia 360. W dobie wciąż postępującej cyfryzacji i rozwijających się technologii mamy możliwość przedstawienia wnętrz w sposób niezwykle realistyczny właśnie za pomocą nowoczesnego wirtualnego spaceru. Niemal każdy zna najbardziej popularne rozwiązanie jakim są spacery wykonane w technologii google steeet view. Ich zaletą jest powszechna dostępność, ale posiadają też pewne wady. Jedną z nich jest mało płynne działanie i trudna nawigacja szczególnie w nieznanych, większych obiektach.

Dlatego rozważając zrobienie spaceru wirtualnego należy wybrać rozwiązanie, które będzie przyjazne dla oglądających, a jednocześnie pozwoli właścicielowi w najlepszy sposób zaprezentować hotelowe wnętrza. Skan360 oferuje technologię, która jest niezwykle wszechstronna, zapewnia doskonałą jakość obrazu i zawiera wiele dodatkowych funkcji.
Pokoje w hotelu to jedno z ważniejszych miejsc, które można i warto pokazać w spacerze. W ten sposób dajemy klientowi w pełni wiarygodny wgląd do pokoju, jego wystroju, wyposażenia, wielkości. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji na rynku i zwiększenie sprzedaży noclegów a także usług z nimi związanych. Zdjęcia mają wszystkie obiekty, tak więc zastosowanie spaceru wirtualnego i pokazanie się w ten nowoczesny sprawia, że jesteśmy o krok przed konkurencją. Wiarygodność takiej prezentacji zdecydowanie przewyższa tradycyjne zdjęcia czy nawet zdjęcia 360. Potencjalni klienci dostają pełen obraz oferowanych możliwości i chętniej i z większą pewnością podejmują decyzje o rezerwacji.
Spacer wirtualny po pokojach hotelowych to również doskonałe wsparcie dla aktywnych pracowników działu sprzedaży w hotelu. Oferując inne usługi hotelu jak choćby organizację konferencji, uroczystości, wesel itp. mogą pokazać również pokoje, w których będą nocować goście.

Klient mający do wyboru ofertę zaprezentowaną w sposób tradycyjny i nowoczesny za pomocą wirtualnego spaceru będzie optował zawsze w kierunku tego drugiego. Szczególnie, że możliwe jest dodatkowe uatrakcyjnienie i poszerzenie możliwości prezentacyjnych spaceru. Za pomocą tagów można np.: opisać wyposażenie, zwrócić uwagę na dodatkowe opcje i pakiety. Widok/rzut 3D powoli obejrzeć pokój z góry, a automatyczna prezentacja oprowadzi widza, tak jak chcemy mu pokazać dany obiekt. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, poznać realizacje dla znanych hoteli i skorzystać z naszego doświadczenia zapraszamy do kontaktu. Pokażemy możliwości i doradzimy jak najlepiej zaprezentować Państwa hotel.